comment 0

Toms “Shoes for Tomorrow”

Giyimde rahatlı tercih edenlerin markası Toms ayakkabılar. Renk renk, hafif, ayağı sıkmayan ve hoş duran Toms ayakkabılar bu yaz herkesin ayaklarında. “Shoes for Tomorrow” sloganı ile yola çıkan Toms ayakkabıların asıl amacı sosyal bir projeye hizmet etmek. Aslında hepimizin bildiği ve üniversite yıllarında giydiğimiz üzeri kanvas, altı hasır olan ve kullanımı çok rahat, sağlıklı espadriller.

Bu sosyal projede Toms ayakkabı alarak bir Afrikalı çocuğa yardım yapıyorsunuz anlayacağınız. Aldığınız ayakkabıdan bir çiftte Afrikalı çocuğa gönderiliyor. Bugüne kadar birçok Afrikalı ve Arjantinli yoksul çocuklara dağıtılmış bu ayakkabılar. Proje o kadar ilerlemiş ki ünlü kişiler de giyerek destek veriyorlar. Bunlardan Charlize Theron, Amanda Seyfriends, Olivia Wilde’, Isabel Lucas, Anna Kendrick, Mina Konis ve Zoe Hudson’ıu söyleyebilirim. Toms ayakkabılar online mağazaların dışında Vakkorama, V2K ve Beymen Blander mağazalarında bulabilirsiniz.

Resim Kaynağı: http://www.fabfunfashion.com, http://www.hudsonjeans.com, http://www.thevoguediaries.com, http://www.shefinds.com,

http://www.fashionhousebyzeto.blogspot.com.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s