comment 0

Clinique ile randevu

f13

Cepa AVM Boyner Mağazası’ndaki Clinique reyonunda olan randevuma gittim. Clinique Uzmanı İpek Özen beni çok sıcak ve güler bir yüzle karşıladı.  Öncelikle ölü hücre testini elime uyguladı ve sonra Clinique temizleme jeli ile silerek  testi yeniden uyguladı. Sonuç: Clinique temizleme jelinin farkını hemen gördüm. Ölü deri tabakasını derinlemesine temizledi ve pürüzlerden elimin cildi arındırdı.

İpek hanım sohbetimiz sırasında Clinique’in geniş ürün yelpazesi hakkında beni detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Üç adımda cilt bakımını yüzüme uygulayarak adım adım nemlendirici, Repairwear Uplifting SPF 15 sıkılaştırıcı gündüz kremini, Repairwear Laser Focus Kırışık ve UV Hasarı Giderici Serumunu ve Repairwear yoğun göz kremini uyguladı. İnanın cildimde ferahlama ve yumuşamayı hemen hissettim. Ben Fondöten olarak Even Better Fondöten SPF15 kullanıyorum ve çok memnunum. Bu defa,  İpek hanım cildime yeni çıkan Repairwear Lacer Focus SPF15 Fondöteni uyguladı. Sonuç muhteşem. Mutlaka deneyin. Her cilt tipine uygun. İnce çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatarak pürüzsüz gergin bir görünüm sağlıyor. Ve makyajım çok güzel oldu.

Bakalım siz de beğenecek misiniz?

Uzun yıllar bir Clinique kullanıcısı olarak ne kadar doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anladım.

f7

İpek hanımla Clinique üğrünleri hakkında sohbet.

f5

3 adımlı cilt bakımı  başladı.

f8

Göz makyajı

f2

ve mükemmel, ışıldayan bir cilt

f11

Clinuque ile sıcak ilişki

f10

f3

Bana verilen Repairwear uplifting SPF 15 firming creme,Reairwear Lacer Focus wrinkle & UV damage corrector, Even Better Clinical dark spot corrector, ve High Lengths mascara.

Teşekkürler CLINIQUE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s