comment 0

Başka ARILARA kanmayın!

burt's4

Arıların faydaları saymakla bitmez. Bu günlerde nedendir bilinmez bazı markalar da arılarla ilgilenmeye başladı. Arılar ve bal petekleri  görselleri ile  yeni kremlerinin lansmanını yapıyorlar. Siz siz olun Burt’s Bees‘ten  başka arılara kanmayın!

bees4

Burt’s Bees Ageless Ailesi;

Bugün sizlere yaş almayı ( dikkatinizi çekerim; yaşlanma demiyorum) geciktirmek için kullandığım BURT’S BEES “Ageless”ailesinden olan kremlerin görsellerini paylaşmak istedim. Her bir “Ageless” kremini detaylı olarak yazılarımda sizlerle paylaşacağım.

Benim BURT’S BEES’le tanışmam kızım sayesinde 2008 yılında başladı. Kızım Amerika’da Yüksek öğrenim eğitimi sırasında doğal cilt bakım ürünlerine olan araştırmacı ruhu onun BURT’S BEES’i keşfetmesini sağladı. O gün bu gündür cilt bakım ürünlerinden BURT’S BEES ve dermatolojik olarak onaylanan diğer bir üründe kullanıyorum.  % 100’e yakın doğal olmasının verdiği mutluluk ve güven, psikolojikte beni rahatlattığından cildimde aldığım sonuç mükemmel. Kullanma kılavuzuna da uyarak uyguladığınız zaman cildinizde gözle görünür olumlu değişimin, canlanmanın ve yeniden yapılanmanın mutluluğuna varacaksınız.

BOLmutlu, BOLcanlı ve BOLBURT’S BEES’li günler.

Burt's Bees ageless3

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s