comment 0

Adidas & Topshop güç birliği

topshop-adidaswww.instyle.co.uk

Sporu ve spor giyinmeyi çok sevdiğim için heyecan verici bu haberi ilk benden duyun istedim; Alman spor giyim markası Adidas ve İngiliz yüksek sosyete moda zinciri Topshop, Adidas’ın Yeni Capsule Koleksiyonu için bir takım çalışması yapıyorlar.

 Yaratıcı direktör Kate Plean WWD’ye yaptığı konuşmada; Adidas, Topshop’ın yaratıcı takımı ile birlikte daha canlı ve feminen yeni 20 parçalık koleksiyon için çalıştığını ve bu koleksiyonun Mart ayında Topshop’ın 20 hit mağazasında satışa sunulacağını söylemiş.

Terziler, markanın ikonic üç şeritli eşofman pantolonu vücuda oturan, sıkı saran bir pantolon ve pamuklu sweatshirt üzerindeki beyaz logo üzerine de çiçek tasarımı çalışmaları yapıyorlarmış. Opsiyonel olarak ta ayakkabı giyiminde Adidas’ın üç değişik deri ve resim baskılı spor ayakkabıları 35 U$- 135US$ fiyat aralığında olacakmış.

Adidas Orijinal çalışmaları devam eden Capsule Koleksiyonu açılış töreninde Jeremy Scott ve Raf Simons gibi ünlü isimlerde olacakmış.

Koleksiyon İngiltere’de seçilmiş Topshop butiklerde, 63 uluslar arası Topshop’larda, Hong Kong’ta ve Amerika’da ve on-line topshop.com, nordstorm.com ve 80 Adidas uluslararası mağazalarında olacakmış.

Nasıl haber ama?

topshop-adidas-2

adidas

Resim Kaynağı: http://www.instyle.co.uk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s