comment 0

YAHOO’nun yeni güzellik editörü BOBBI BROWN!

bb1954515.jpg.616x

Güzellik gurusu Bobbi Brown kendi blog’undan rezümesine yeni bir görev eklediğini; bunun da Yahoo’nun yeni güzellik baş editörü olduğunu duyurmuş.

Yahoo’nun başkanı ve CEO’su Marissa Mayer son zamanlarda yeniden yapılanarak bünyesinde Katie Couric, David Pogue, Virginia Hefferman ve Matt Bai gibi tüm ünlü editörlerle birlikte çalışmaya başlamış.

Bobbi Brown Kozmetiğin kurucusu olan Bobbi, Yahoo’da bu güçlü kadro ile birlikte olacağımdan onur duydum. Ayrıca Yahoo bu teklifi getirdiğinde çok heyecanlandım demiş. Bobbi verdiği demeçte;”Tüm kendi deneyim ve bilgilerimi kadınlar için kullanacağım. Onlara her şeyi öğretip kendilerini tanımalarını sağlayacağım” demiş. 56 yaşındaki doğal, estetiksiz güzel Bobbi güzelliğin yalnızca makyaj olmadığını, bir yaşam biçimi ve kendine güvenmek olduğunu da eklemiş.

Bobbi çok gerçekçi ve büyük planları olduğunu da konuşmasına eklemiş. Güzellik mükemmel görünmek değildir, her birey ayrı güzel olduğunu da sözlerine eklemiş. Bobbi 1997 ‘den beri yazıyorum ve 8 kitabım yayınlandığını ve bunlarda kendi güzelli felsefesini yazdığını söylemiş. Sosyal Medyada daima birçok içerikler yapacağım güzellikle ilgili ama benim güzellik anlayışım kozmetikler değil. Bunun için çok heyecanlanıyorum demiş.

Yahoo’da ki kendi sayfasının açılışının Haziran ayından önce yapılacağını ve bu sayfanın video, öneriler ve ürün tavsiyeleri olacak demiş.

Artık online yani bir tıkla Bobbi’den doğal güzellik sırlarını öğreneceğiz. Bu muhteşem bir şey değil mi?

bobbi-brown

Resim Kaynağı: http://www.thewrap.com, http://www.thestar.com.my, http://www.playtusu.com, http://www.beautistas-bobbi-brown-pub,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s