comment 0

Cheap Monday Paris’te

www.zeomagazine.com

İşveç denim markası Cheap Monday, moda merkezi Paris’te özel capsule koleksiyonu ile ilk mağazasının açılışını kutluyor. Cheap Monday, Paris’in en ünlü Marais bölgesinde, 11 Nisan’da ilk mağazasını açtı.Butiğin ana koleksiyonunu kadın ve erkeğin jean’leri, etek, ceket ve tişörtlerden oluşurken, capsule’de sınırlı sayıda çantalar, örgüler ve eşarplarda var.

Özelliği ikonik karakter Mona Lisa ve Jeanne d’Arc. Cheap Monday moda merkezi Paris’te ilk mağazasını açarken nelerden esinlenebiliriz. Şehrin en çok turist çeken şeyi nedir diye düşündüklerini ve ilk akıllarına Mona Lisa’nın geldiğini markanın yaratıcı direktörü Ann-Sofie Back söylemiş.

Orjan Anderson ve Adam Friberg ilk vintage satış yerlerini Stockholm’de 2000 yılında kurmuşlar. Marka kendi denim ve giyim çizgisiyle daha sonra İsveç hızlı giyim devi H&M tarafından geliştirilmiş. Marka şimdi 35 ülkede yaklaşık 2000 satış noktasında var. Kendilerinin Cheap Monday mağazaları Londra, Kopenhag ve Pekin hizmet veriyor. Şubat ayında ikinci mağazasını Çin-Şangay’da da açmış.

_z4a8734.d2ffa143205.w400

www.wonderlandmagazine.com

Resim Kaynağı: http://www.wonderlandmagazine.com, http://www.zeomagazine.com

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s