comment 0

Adımlardaki sitil

 

Tasarımcı Jane Winkworth, French Sole’un 2014 bahar-yaz koleksiyonu üç temel konudan oluştuğunu ve kendisinin global seyahatlerinden, değişik kültürler etkilendiğini söylüyor.

Parislinin bahçesinde;

Pastel rengi süet, dantel ve krokodil baskılı balet babetlerin, sandalların bu bahar ve yazın bir parçası olacak. Koleksiyon ayrıca babetlerin burunlarında ve topuklarında ışıltılı taşlarla süslemeleri hep göreceğiz. Klasik babetlerin açık renk, pastel renk danteller ve buz kremi süetler altın rengi topuklarla son dokunuşlar yapılıp kadınsılık ön plana çıkartılıyor.

Kentsel karmaşa;

Koleksiyonların vazgeçilmez metalik leopar, yılan, zebra gibi hayvan baskılı, parlak taşlar, mücevherlerle dokunmuş babetler ve sandallar. Sanki bir vahşi bir ormanda yürüyormuş gibi toprak rengi ve gök mavisi klasik babetlerden sizde ayakkabı koleksiyonunuza dahil edin.

Morocco’da akşam;

Parlak ve mat metalden deniz kabuğu gibi kıvrılmış yeni yapısı, kumaş dokulu yüzeyleri boncuklarla işlenmiş ve renk paletinin can alıcı renkleri yanık turuncular, çikolata renkleri ile işte Morocco kültürünü işte baharat kokuları ile Marrakech dedirttiriyor sizlere.
Resim Kaynağı: http://www.gocitygirl.com,www. angelicascloset.se, http://www.fagskfnsk.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s