comment 0

Disko kraliçesi

Emma stone premier

Emma Stone, “İnanılmaz Örümcek Adam-2” un New York prömiyer’inde nüde rengi Prada elbisesiyle gerçekten parlıyor. Makyaj artisti Rachel Goodwin, Emma’nın makyajını yaparken onun güzelliğine muhteşem güzel bakışlar vermek, nüde rengi gümüş süslemelerle bezenmiş Prada elbisesi ile uyumlu olması için ışıldayan ve gölgeli bir göz makyajını seçip 70’lerin romantik havasını vermiş. Muhteşem de olmuş.

Chanel’in ünlü makyaj artistti Fassion.com’a :” Emma 70’lerin prenses parti kızı oldu. Elbise elegan çizgisi ile disko dünyasını çağrıştırıyor. Çok romantik ve çok güzel” demiş.
Rachel, Emma için ferah, canlı ve pembe tonlarını seçtiğini ve parlayan elbiseyi vurgulamak, daha çekici bakışları yakalamak için de dut rengi ruju kullandığını söylemiş. Ruj kalemini Revlon’un ColorBurst saten parlatıcı’isı ve Chanel’in Aqua Crayon rujunun Rosewood’u nu ve son dokunuş olarak Revlon’unSuper Lutrorous üzüm rengi dudak parlatıcısını kullanmış.
Ziegfeld Tiyatrosunda Emma yeni ombre’li aşağıya sallanan omzundaki saçlarıyla görüntülenmiş. Rachel, Emma’nın yeni kesim saç modeli ve kaş hizasında kesilen kakülleri ile çok şirin bakışışıyla Fransız kızları gibi olduğunu sözlerine eklemiş.

www.redcarpet-fashionawards.com

NY Premiere of Columbia Pictures' "THE AMAZING SPIDER-MAN 2"

emma-stone-the-amazing-spider-man-2-premiere-nyc

slideshow-emma-stone-spider-man-2-14_173929265360.jpg_gallery_maxwww.vogue.com

 

emma-stone-makeup-beautywww.kentonmagazine.com

Resim Kaynağı: http://www.vogue.com, http://www.thedailytoilet.org, http://www.redcarpet-fashionawards.com, http://www.kentonmagazine.com, http://www.huffingtonpost.com
Bilgi Kaynağı: Bang Media

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s