comment 0

Doğum Günün Kutlu olsun CARA,

cara700

Cara’nın doğum gününü kutlarken güzel modelin moda kariyerine bakmaya ne dersiniz?
Geçen Salı 22 yaşına basan İngiliz model Cara Delevingle küçük yaşına karşın sayısız moda şirketleri çalıştı ve podyumlarda kendi stili ve tavrı ile gözleri kamaştırarak yürüdü.
Birçok arkadaş edindi, yılın İngiliz model ödülünü aldı ve Mulberry için kendi çanta koleksiyonunun açılışını yaptı.
En yeni olarak ta İngiliz Vogue dergisinin 2014, Eylül sayısının kapak yüzü oldu. Efsanevi fotoğrafçı Mario Testino’ya pozlar verdi. İngiliz Vogue dergisi yazarı Alexsandra Shulman 2013 Mart sayısında yazdığı yazıda; Cara enerjisi, iş coşkusu, nazikliği ve kusursuz güzelliği ile güzeller havuzundan tek çıkan, farklı bir güzel diye yazmış. Cara yakın zamanda yalnızca Vogue değil, Mulberry, Burberry, Chanel ve Topshop’ın yüzü oldu.
Yaratıcı Direktör Kate Phelan, Cara için kendi stili, güveni, davranışları, eğlenceli hali, şık, yerinde cool, yerinde sıradan olan gerçek bir Topshop kızı demiş.
İngiliz kızı Cara, New York, Paris, Londra ve Milan moda haftalarında podyumların tek star kızı olmuş. Delevingne’nin Topshop, Unique, Mulberry, Chanel ve Dolce&Gabbana için yaptığı podyum elçiliği gösterilerinde dünyanın en büyük ve etkileyici modeli olduğu görülmüş.
Vogue dergisinin yazarı Rosie Vogel modeli şöyle tanımlıyor: O tek, o mükemmel bir kişiliğe sahip, samimi aşk dolu, dinamik ve modern. Onun kalın siyah kaşlarını çok seviyorum, kendisine çok yakışıyor demiş.
Cara’nın Twitter’da 2 milyon ve Instagram’da 6 milyon takipçisi varmış. Kendisi sosyal medyada çalışmalarını, hayatını sevenleri ile paylaşıyor ve hep güncelliyormuş. Ve hatta Londra’da Giles’te podyumdaki yürüyüşünü selfie video yapıp yayınlayan ilk modelmiş. Onun bu içten ve samimi davranışları onu top model yapmasın da ne olsun.

İşte kısaca sizlere aktaracaklarım bunlar. Mutlu ve hep Bollove’la kalın.

cara-delevingne-vogue-2-16may13-getty_b_1080x720

cara_delevingnewww.flamingopink.com.au

CDelevigne01_GQ_08Nov12_rex_b_426x639_1 dkny_cdelevigne1_v_19dec12_pr_b_426x639 cara-delevingne-vogue-uk-september-2014-coverwww.fashiongonerogue.com cara-delevingne-vogue-uk-september-2014-photo
Bilgi Kaynağı:theSun ON FRIDAY, AUGUST 15,2014
Resim Kaynağı: http://www.fashiongonerogue.com, ww.flamingopink.com.au,

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s