comment 0

En iyi yüz temizleyicileri

 

IMG_7776

Bu haftaya cildimizi doğru yüz temizleyicilerini kullanmayı nasıl alışkanlık haline getirip ışıldayan bir cilde kavuşuruz bir bakalım.  Bunu başarmak hiç de zor değil.  En önemli şey; doğru seçim yapmak. 100% doğal olması ve kendim kullanıyor olmamdan dolayı Burt’s Bees Bark & Papatya “Derinlemesine Temizleme Kremi” ni birinci sıraya koyuyorum.

İşte sizler için seçtiğim 3 en iyi yüz temizleyici;

1-Burt’s Bees Soap Bark & Papatya içeren “Derinlemesine Etkili Yüz Temizleme Kremi”

IMG_7777Burt’s Bees’in bu temizleme kremi 100 % doğal olup yüzünüzdeki makyajı, günün içinde kirlenen yüzünüzü içeriğindeki yasemin ve iyileştirici etkili Aleo Vera ile hem nemlendirir hem de bakımını yapar. Aynı zamanda cildinizin doğal bir şekilde taze ve sağlıklı görünüm kazanması için cildinizin sakinleşmesine yardımcı olur. Cildinizdeki gözenekleri tıkamaz aksine oksijen alımını sağlar, cildin Ph dengesini korur. Pareben, Ftalat ve diğer zararlı petrokimyasal ürün içermez.

Ben 2008 yılından bu yana Burt’s Bees ürünlerini kullanıyorum. Ve birçok yararını gördüğüm için sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum. Cildinizin mutlu olmasını istemiyor musunuz?

2-Body Shop’tan papatya ile ipeksi temizleme yağı;

www.srslylou.comBu temizleyici içerdiği papatya sayesinde tahriş olmuş ve lekelenmiş ciltteki makyajı yumuşatarak temizler. Bu ürün yalnızca makyajınızı temizlemiyor aynı zamanda içerdiği faydalı bitkiler ve yağlarla aynı zamanda cildinizin bakımını yapıyormuş. Bence denemekte faya var.

3-Shu Uemura’dan gözenekleri yok eden, tazelik veren temizleme yağı;

www.herworldplus.comBu ürün biraz pahalı olabilir ama her gün düzenli kullanıldığında yaşlanmaya son verme özelliği varmış. Bu hafif temizleme yağı cildi soymadan temizleyip göz çevresinde yumuşak bir şeffaflık bırakıyormuş.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s