comment 0

Kuala Lumpur’da Burt’s Bees’in Ruj Seminerine katıldım!

IMG_7873

Hafta sonu Burt’s Bees’in Malezya, Kuala Lupur’daki Gardens Midvalley’de düzenlenen Ruj Seminerine katıldım. Seminer Burt’s Bees’in doğal ürünleri ile dolu mağazasında ve cana yakın çalışanlarının olduğu huzurlu bir ortamda gerçekleşti. Uygulama Şefi Tanny Tan bizlere Burt’s Bees’in % 100 doğal dudak bakım ve rujları hakkında verdiği değerli bilgileri sizlerle paylaşmak istedim.

Tanny Tan, balın doğal bir temizleyici olduğunu ve ciltteki ölü hücreleri uzaklaştırdığını, bunun için Burt’s Bees’in en favori içeriklerinden biri olduğunu söyleyerek sözlerine başladı. Dudak bakımının dudağa iyi bir peeling’le başlanması gerektiğini ve bununda doğal esmer şeker ve taze çilek yardımıyla dudağımıza masajla kolayca yapabileceğimizi bizlere gösterdi.

Burt’s Bees’in dudak bakım ürünlerini Lip Balm, Lip Shimmer, Lip Gloss, Lip Shine, Tinted Lip Balm, Ultra Moisturising Lip Treatment, Ultra Conditioning Lip Balm with Kokum Butter ve Replenising Lip Balm with Pomegranate Oil’i detaylı bir şekilde anlattı.

Burt’s Bees %100 doğal dudak bakım ürünleri dudaklarımızı doğal renk verirken aynı zamanda da bakımını yapan, besleyen, canlılık veren ve yumuşatıp kurumasını önleyen doğal bal, shea butter, botanik balmumu, coconut oil, Kokum butter, vitamin E ve doğal birçok çiçekten faydalanıldığını anlattı. Hiçbir Burt’s Bees ürününün SLS, Paraben ve Fatalat gibi zararlı maddeleri de içermediğinin altını çizdi.

Dudak bakımını gönüllü olarak bende uyguladı. Öncelikle Burt’s Bees’in Rosewater toneri ile dudaklarımı temizledi. İlk adımın dudakları nemlendirmek olduğunu söyleyerek Eucalptus & Mentol’lü Lip Balm’ı ile dudağımı nemlendirdi. Dudağımda o andan itibaren rahatlama ve yumuşamayı inanın hissettim. Sonra sırasıyla dudakları renklendirirken aynı zamanda bakımını da yapan dudak renklendirici destesi (Lip Color Bundles) ile dudak makyajımı tamamladı.

Dudaklarım hem Burt’s Bees’in %100 doğal dudak bakım ürünleri ile hem bakımı yapıldı hem de mükemmel bir görünüm kazandı.

Resimlerden de göreceğiniz gibi Uygulama Şefi Tanny Tan, Burt’s Bees sarısı giysime uygun sıcak renkler kullandı.

Burt’s Bees’in güzel çantasının içinde bize hediye ettiği Burt’s Bees Intense Hydration serisinin treatment mask, day lotion, night cream deneme ürünleri, ruj kalemi ve pembe çantasını çok sevdim. Kullanmak için şimdiden çok heyecanlıyım.

Tekrar tekrar beni bilgilendiren ve dudak makyajımı yapan Uygulama Şefi Tanny Tan’a, Bu resimleri çeken Güzellik Uzmanı Anjelina’ya ve Mağaza Müdürü Hedren Kam ‘a çok teşekkür ederim.

Artık Burt’s Bees’in % 100 doğal ürünleri ile sizlerinde tanışma zamanı gelmedi mi?

Hadi bugün Burt’s Bees’in Tinted Lip Balm’ın dan cildinize uygun bir dudak renklendirici rujunu alarak kendinize bir güzellik yapın.

Not: Facebook Burt’s Bees Malezya sayfasına bakın 27 Eylül 2014 yapılan ruj seminerinin tüm detayları ve ben oradayım. Bollove’dan sevgiler.

bb

IMG_7830

4

IMG_7816

IMG_7815      bbfunda      IMG_7868

IMG_7867

IMG_7844

IMG_7842

IMG_7841

IMG_7840

IMG_7839

IMG_7838

IMG_7833

IMG_7860

 

bbf2

IMG_7831

IMG_7847

IMG_7848

2

3

IMG_7852

IMG_7856

IMG_7855

IMG_7870IMG_7813

IMG_7886

IMG_7884

IMG_7885

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s