comment 0

Cildinizde Aleo Vera mucizesi

aleovera

Aleo Vera doğal büyülü güçlerle dolu olup cildinizi yalnızca çok iyi nemlendirmez, aynı zamanda antioksidan ve anti bakteriyeldir. Aleo Vera’nın sihirli dokunuşlarından sizde faydalanın. Özellikle kuru ciltlere gerekli nemi verir. Aleo Vera bitkisi ile tanışmanın ve sağlıklı yararlarından faydalanmanın şimdi tam zamanı. Ben smoothie’me ve her sabah kendime hazırladığım enerji içeceğime azıcık katıyorum. Tadı ilginç, eğlenceli.

Güzellik kremlerinin birçoğunun içinde Aleo Vera bitkisi var. Ozaman şimdi vereceğim yüz maskesinde bana güvenin. Bu maske yüzünüze ışıltı katar ve nemlendirir. Aynı zamanda ciltteki siyah lekeleri, cilt tonundaki dengesizliği giderdiği söyleniyor.

1 tatlı kaşığı Aleo Vera’nın saydam jel kısmı ve 3-5 damla Lime ( limon)suyu koyup çok iyi bir şekilde karıştırın. Yüzünüze ve boyun bölgenize yumuşak hareketlerle ve yedirerek sürün. Cildinizde gerilmeyi hemen hissedeceksiniz. 15-20 dakika kadar bekletin ve ılık su ile yüzünüzü durulayın. İşte bu kadar basit. Haftada iki kez yapıp maksimum yararlarından faydalanabilirsiniz.

Ama yinede bir alerjiniz varsa doktorunuza danışmadan kesin uygulamayın.

IMG_7800

IMG_7807

IMG_7801

IMG_7806

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s