comment 0

Güzellik odası

linda evangelista short straight cut - 2014 short hairstyles-f17081

Linda Evangelista’nın kendi güzellik ürünleri ile dolu olan odasını biliyor muydunuz?

49 yaşındaki model kendisinin fanı olduğu birçok güzellik ürünlerinin kendisinin daha genç görünmesine yardımcı olduğunu söylüyor. Banyosunda bu ürünlerin tümünü kullandığını ve kendini ancak böyle mutlu hissediyormuş.

Linda güzellik ürünlerini çok sevdiğini ama bu ürünlerin banyosuna sığmadığından, bu ürünler için ayrı bir oda yaptığını söylemiş.

Kanadalı güzel, uzun bir kariyer döneminde 700 den fazla magazine kapak kızı olmuş. Ve sözlerine şöyle devam elmiş. “oğlumu yatağına yolladıktan sonra kendime zaman ayırmayı çok seviyorum. Eğer gece dışarıya yemeğe çıkmıyorsam kendi güzellik ürünlerimle oynamayı çok seviyorum. “

Linda, geceleri kendime her zaman serum veya maske uyguluyorum. Yatağa gitmeden kesin serumu yüzüme sürüyorum ve sabahları yüzümü yıkayıp vitamin C serumunu uyguluyorum demiş.

Ayrıca bu güzellik ürünlerini düzenli ve yoğun uygulama rejiminin yanında güzelliğini korumak için iyi bir gece uykusu aldığını da eklemiş.

Linda-Evangelista

HELLO! Magazine kendisinin güzellik ipuçlarının; yatarken başının biraz dik olması için birazcık yüksek yastık kullandığını, hyaluronik asit ve peptide kullandığını açıklamış.

Bu güzellik ipuçlarının hepimize faydalı olacağını umuyorum. Cildimize gereken önemi göstermek, onu içten ve dıştan beslemek, güzel bir uyku, pozitif olmak ve sporun yaşamımızda olması güzel bir cilde ve vücuda sahip olmamızın en önemli anahtarı bence.

Siz ne düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı heyecanla bekliyorum.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s