comment 0

Yüz için oksijen

42dc1a96-11cc-4837-b0bc-13e4d9030903-1020x1020

Viktoria Beckham cildi için düzenli olarak “Yüz oksijeni” yaptırdığını biliyor muydunuz? Victoria  4 çocuk sahibi olmasına karşın bu kadar güzel ve bakımlı bir cilde sahip olmasının nedenini şimdi daha iyi anlıyorum.

Moda tasarımcısı Victoria, arkadaşı Kim Kardashian’nın cilt bakımı için önerdiği dermatolojist Dr. Harold Lancer’ın ürünlerinin ve geliştirdiği yeni tekniklerin sıkı bir tutkunuymuş.
Doktorun cildi için yaptığı en favori uygulama; cilt hücrelere oksijen vererek kan dolaşımını hızlandırmak.

Dr. Lancer’e tapıyorum. O bir dermatolojist ve onunla Los Angeles’ta tanıştım. Ve yüz oksijeni için gözü kapalı ona gidiyorum. Onun ürünleri dışında başka bir ürün kullanmıyorum. O kadar doğal ve sade ki; cildi parlatıyor, pul pul olmasını önlüyor, derinlemesine temizliyor ve de gerçekten çok güzel nemlendiriyor diye söylemiş.

Bunun yanı sıra her gün yeterince su içiyor ve dinlenmeye çalışıyormuş. Gerçi bu yoğun iş tempomu ve 15, 12, 9 ve 3 yaşındaki dört çocuğumu ve eşi mi düşünürseniz ne kadar zorlu bir yaşamım olduğunu takdir edersiniz demiş.

Ben bol su içmenin, iyi bir yemek diyetinin ve dinlenmenin ne kadar gerekli olduğunu da 40 yaşındaki iş kadını Victoria sözlerine eklemiş.

Her zaman çok sağlıklı beslenmeye dikkat edip, bol balık, sebze ve meyve yediğini ve de haftanın altı hatta yedi günü egzersiz yaptığını da belirtmiş.

Gerçekten takdir edilecek bir yaşam biçimi var. Benim bildiğim de öyle; kadın önce kendini sevip kendine bakmalı. Hayatında kesinlikle düzenli bir spor olmalı ve sağlıklı beslenmeli.

Bütün bunlar insanın ruh ve beden güzelliğine de yansıdığı için mutlu bir hayat sürdürecektir.

Victoria-Beckham-in-New-Yor

handbagdujour.com

Victoria-Beckham-In-Balenciaga-Out-In-London

 

Vic

en.vogue.frResim Kaynağı: http://www.en.vogue.fr, http://www.handbagdujour.com

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s