comment 0

Bebekler podyumda!

33

Dolce & Gabbana 2015 Sonbahar- Kış koleksiyonunda bizleri şaşırttı. Podyumda mankenleri bebeklerle ve çocuklarla ve de bazılarını da hamile haliyle yürürken gördük. Ne oldu? Bu tanınmış markalara diye düşünmeye başladım. Gerçekten ilginç bir düşünce. Moda şovu anneler takımına dönüştü Milan ‘da.
Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’nı annelerine tutkun iyi İtalyan erkekleri.” En iyi anneler bilir” der gibiler

İtalyan artist ve model Bianca Balti görkemli pembe hamile elbisesiyle en önde ve arkasında kırmızı güllü pembe, siyah kreasyondan diğer mankenler bebekleriyle podyumda yürümüşler. Dolce & Gabbana’nın koleksiyonu nu bir “Art Work” yani sanat çalışması gibi gördüm.

Kırık beyaz, pastel pembe ve siyah kumaş üzerine serpiştirilmiş güller, resimler ve sanki çocukların karalama çalışmalardan hazırlanmış  kolsuz, kollu elbiseler, eteklerle gülümseyen,  saçları yapışık taranmış anneler ve çocukları ile harikulade olmuş bence.

Koleksiyonda tüm sade renkler, pastel pembeler, açık maviler ve tabii ki siyak renk, çiçek baskıları ve güller  görebildiklerimiz. Birçok elbisede gerçekten güzel olmakla beraber, şirin İtalyan mesajları veriyor “Anneleri seviyorum” gibi.

moms bianca balti

 

Italy Fashion Dolce & Gabbana

30

16

25

22

7-1

12

20-2

21

27

29

32

17

19

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s