comment 0

Çekici parıltıya nasıl ulaşılır!

www.astylelife.com

Kırmızı halıda yürüme rüyanız mı var? O zaman çok güzel görünmeniz, parlamanız gerekir. Buna kendinizi hazır hissediyor, kutlamalarda çekici mi görünmek istiyorsunuz? 4 adımı dikkatlice okuyun.

Adım 1: Uzun süre dayanan, hafif, SPF ve nemlendirici içeren fondöteni seçin. Bu sizi kusursuz gösterdiği gibi hafifliği ve kapama özelliğinden dolayı cildinizi daha genç gösterecek.

tumblr_lfwom25CpC1qdvajt-1391433011

Adım 2: Ultra hafif allıkla elmacık kemiklerinize uygulayacağınız dramatik tonlardaki allık gölgeleri sizi canlı, parlak ve doğal gösterecek.

Get prolonged wearing impertinence makeup

 

Adım 3: Diğer bir adım da gözlerinizin ışıltılı bakışlara sahip olması. Dıştan içe doğru uygulayacağınız parlaklık ve göz rimeliniz sizin ışıltılı ve mükemmel bakışlara sahip olmanızı sağlayacak.

Best-Tips-from_Makeup-School10

Adım 4: Artık kırmızı halıda yürümenizi tamamlamak üzereyiz. İyi bir markanın kırmızı ruju o akşam sizin için. Kremsi ve kadifemsi yapısı ile rujunuzu dudaklarınızı resim yapar edasıyla içten dışa sürün. Tam dudaklarınızın ortasına rujla bir daha dokunun. Bu içte hafif koyuluk verip dışa doğru renk tonu geçişleri yapacak.

1-exclusive-makeup-tips-for-having-beautiful-supermodel-like-cheek-bones

Güzel görünmek her kadının hakkı. Bollove sizlerle bu güzellik ipuçlarını paylaşmaktan her zaman mutlu. Bollove’la ve sevgiyle kalın.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s