comment 0

Açai berry’i ile gelen güzellik

 

acai-jiuce-3-full

Amazon’da yağmur ormanlarında bulunan Açai berry’nin güzellik açısından sayılamayacak faydaları olan mineral ve vitamin deposu bir meyve. A,C ve E vitaminlerince zengin, sağlık ve güzellik deposu. Ana maddesi açai berry olan cilt bakım ürünlerinde kullanılıyor. Kiehl cilt bakım markasının zarar görmüş ciltler için olan serumunu ve Açai’nin taze şekerini içeren vücut yaşlanmasını geciktiren kremini örnek verebilirim.

Bu super berry cilde parlaklık veriyor, saçı parlatıyor ve kilo kontrolü yapıyor.

Açai berry yüksek protein içermesi ve omega 3,6 ve 9 yağ asitlerinden dolayı saç bakımında da çok iyi. Folik asit ve çinko içermesi kafa derisinin sağlıklı olamsına ve saç köklerinin sağlamlığına yardımcı oluyor. Saçlarınızın bakımı için Açai berry, Quidad’s Omega 3 veya organik besleyici Açai Berry ve Avokadolu şampuan ve saç bakım ürünleri kullanabilirsiniz.

Bununla beraber, Açai berry yüksek miktarda lif içerdiğinden vücudumuzdaki artık maddelerin artılmasına yardımcı olduğundan kilo vermede de yardımcı etkisi varmış.

Vücuda zarar verecek olan serbest radikalleri bloke eden yüksek seviyede bir antioksidan. İltihaplanmayı önleyici özelliğinden dolayı sivilce oluşumu ile de savaşıyor.

Hafta sonu gelirken Bollove yine kendinize zaman ayırmanızı ve bakım yapmanızı öneriyor. Açai beery‘li smoothie yapabilir,  Kiehl‘in Açai Berry‘li ürünleri ile kendinizi şımartabilirsiniz.

www.beautylish.com 18874_102044876492097_100000597548393_56261_5656175_nResim Kaynağı: http://www.beautylish.com, tamboracai.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s