comment 0

Saçlar 2016’da doğaldan yana

www.fashiongonerogue.com

New York Moda Haftasında sergilenen 2016 İlkbahar-Yaz sezonu saçları oldukça doğal ve yumuşak görünümlü stillerde. Saçların geceden gündüze geçişi çok hafif, kolay ve eğlenceli. Moda Haftasında sergilenen saç stilleri sanki yataktan kalkmış ve biraz parmaklarınızla şekillendirmiş gibi olsa da gerçekte çaba harcanmiş.

Calvin Klein,  Calorina Herrera, Diana von Furstenberg, Rachael Zoe, Herve Leger, Tory Burch ve Rebecca Minkoff sizler için seçtiklerim.

Carolina Herrera’nın modelinin saçları tam onu temsil eden, doğal hafif ve yoğun büyük parlayan buklelerle çok hoş. İnsanın ruh halini yansıtan, ruhani ve melek görünümlü hissettiriyor insanı.

Diana von Furstenberg’in kızlarının saçları ise sanki İspanya’nın kıyı sahillerinde bikinili dolaşan kızların saçından esinlenmiş cesine “beach style”. Uçuşan, dağınık saclar bir taraftan tokalanmış. Tasarımcı o gecede şaçlardan çok hoşlandığını söylemiş.Eee kendisinin de saçları her zaman doğal değil mi?

Rachael Zoe’da 2016 İlkbahar/Yaz sezonuna aynı saç stilleri ile yaklaşmış. “Gypset” ve “Boho” tarz. Fazla uğraş göstermeden, eğlenceli rahat saçlar.

Rebecca Minkoff’de dagınık yapıda taranan saçları tercih ederken 1960’ların boho tarzıyla şarkıcı Mariane Faintfull’dan esinlenmiş.

Gelelim Herve Leger’e; bir taraftan yapılan örgü düzgün ve yumuşak olarak yüze yapıştırılarak feminen bir hava verilmiş.

2016 sezonunda saçlar anlayacağınız yatak sitili. Yataktan kalkıp bir kaç dokunuş yeter. Herşey sizin parmak hareket yeteneğine kalmış.

fsfwny0401com_.e25bc143916.original

2

rachelzoehair1

www.beautylauncpad.us

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 12: A model walks the runway wearing Rebecca Minkoff Spring 2016 with TRESemme during New York Fashion Week: The Shows at The Gallery, Skylight at Clarkson Sq on September 12, 2015 in New York City. (Photo by Arun Nevader/Getty Images for TRESemme)

#HervéLéger+#NYFW+#SS

Resim Kaynağı: www.popsugar.com,www.beautereport.com, www.pinterest.com, http://www.fashiongonerogue.com, www.arabiaweddings.com

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s