comment 0

O Çok Sevdiğiniz Dudak Kremine Dikkat Edin!

Bu haber Miley Cyrus, Kim Kardashian gibi ünlü isimlerin reklamında yer aldığı en sevilen dudak bakım markası EOS ile ilgili…

rs_560x415-130619095614-1024.Miley.WeCantStop1.mh.061913

Dün Amerika’nın California eyaletinde  yaşayan bir kadının instagram’da paylaştığı fotoğraf ortalığı resmen kasıp kavurdu.

EOS dudak bakımını kullanan kadının dudaklarında ciddi derecede tahriş, kızarıklık ve kabarmalar meydana gelince, maalesef sebeninin dudak bakımından kaynaklandığını anlamayıp daha fazla uyguladı. Her uygulayışında daha da kötüleşen dudaklarına sonunda EOS’un yol açtığını anlayan kadın dün Facebook hesabından fotoğrafını paylaştı ve EOS’u etiketleyerek şunları yazdı:

“Ürününüzün üzerinde bir uyarı olmalıydı. Daha önce hayatımda hiç bir şeye alerjik reaksiyon göstermedim ve ürününüz beni sanki madde bağımlısıymışım gibi gösterdi. Ürününüz yüzüden cildim kurudu, batma hiss var, soyuldu, yer yer yanıyor ve kanamalar meydana geldi.”

12345681_739809229456476_2620704721873920940_n

You really need to have a warning on your product. I’ve never had an allergic reaction to anything in my life and your product has made me look like some terrible drug addict or something. My skin is dry, itchy, peeling, burns slightly, and has bled as a result of using this product.

Bunun üzerine bir çok farklı kullanıcıdan da benzer yorumlar gelmeye başlayınca, şirketin Facebook sayfası şikayetlerle doldu.

EOS kullanıcıya kendisine özelden mesaj atmasını rica edip, en kısa sürede kendisine döneceklerini iletse de henüz EOS tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

Hepimizin severek kullandığı bu markanın 2016’ya talihsiz başladığını söyleyebiliriz.

Şimdi gözler EOS’un yapacağı açıklamada…

http://hellogiggles.com/rashes-blisters-eos-lip-balm/

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s