comment 0

Sonbahar parlaklığı

d00b3c9a96cdb16a41e29623cee75a1b

Şimdi cildinizin ışıldama zamanı. Yazdan çıkıp Sonbahara adım attık. Cildimizi yazın sıcak havasından korumak için bol bol yağlı kremler sürdük. Bunların faydasını tabii ki gördük ama;  bu arada cildimizin doğal olarak  kalınlaşmasına, gözeneklerin kapanmasına ve mat görünmesine de ortam sağladık. Cildimiz canlı, parlak ve taze görünümünden uzaklaştı.

Sizlere vereceğim ipucuyla matlaşmış, donuk görünen cildinizden kurtulmanın çok kolay ve doğal bir yolu var.

Büyük paralar harcayıp yüz scrub’ları almanıza da gerek yok. Evde kendiniz hazırlayacağınız 3 doğal ürüne gereksiniminiz var o kadar.  Bal, esmer şeker ve zeytinyağı. Özellikle bu üç ürünün doğal olanını tercih edin.

Küçük bir cam kap içine 1 çorba kaşığı esmer şeker, 1 çay kaşığı bal ve 1 çay kaşığı zeytinyağı. İşte hepsi bu kadar. Güzelce karıştırın.Elinize bir miktar alarak dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın. Bu işlem bitince ılık suyla yüzünüze suyu çarparak yıkayın. Daha sonra cilt tipinize uygun bir menlendirici sürün.

Yüzünüzdeki parlaklık ve canlılığı hemen göreceksizin. Çünkü cildiniz tüm ölü deriden kurtulmuş, gözenekler açılmış ve oksijen eminimine hazır hale gelmiş olacak.

Bollove’dan bol ışıltılı, canlı ve parlak gülüşler sizlerin olsun.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s