comment 0

Yüzlere oksijen

 

Victoria Beckham’ın cildine düzenli olarak “yüz oksijeni” yaptırdığını biliyor muydunuz?

Moda tasarımcısı, dermatolojist Dr Harold Lancer’in bulduğu yeni tekniklerin ve onun ürünlerinin büyük fanı. Kendisi gibi cildine özen gösteren Kim Kardashian ona Dr Harold’ı önermiş. Fakat Victoria’nın favori uygulaması Dr Harold’un yüz için en önemli bulduğu cilt hücrelerine oksijen ve kan dolaşımı vermek.

Victoria; Dr Harold dermatolojist ve ben onunla Los Angeles’ta tanıştıktan sonra yüz oksijeni için gitmeye başladım ve onun ürünleri dışında başka bir şey kullanmıyorum. Ürünleri gerçekten oldukça hafif, insanın cildini parlatıyor. Cildimdeki ölü hücreleri temizliyor ve bakım kremlerini uyguluyorum. Ve gerçekten cildim çok güzel nemleniyor.

Bunun yanı sıra Victoria her gün çok su içtiğini ve mümkün olduğunca dinlenmeye çalıştığını da sözlerine ekliyor. Bildiğiniz gibi tasarımcının yoğun bir iş temposu ve 3 ile 15 yaşları arasında dört çocuğu ve eşi var. Onlarla ilgilenmekten hem zevk hem de büyük bir zamanını alıyormuş. Tabi ne kadar dinlendiğim de soru işareti demiş.

42 yaşındaki işkadını Victoria ısrarla iyi bir yemek diyetinin cilt sağlığı açısından çok önemli ve cildin canlılığını ve şeklini korumadaki öneminin de altını çiziyor.

Her zaman bildiğiniz gibi sağlıklı beslenirim. Balık, sebze ve meyveyi çok tüketirim. Haftanın her günü egzersiz yaparım demiş.

Her zaman şık, her zaman bakımlı ve doğal makyajı ile uzun yıllardır görünümünde hiçbir değişiklik ben görmedim. Mutlu bir aile ortamı, güzel bir iş ve kendini sevme insanı her zaman genç tutar. Ben bunu bilir ve savunurum.

Sizin fikriniz ne? Bana yazar mısınız?

 

 

Resim Kaynağı: http://www.harparsbazaar.com

Bilgi Kaynağı: Bang Media

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s