comment 0

Clarins’le kusursuz ve parlayan bir cilt

Asya kadınlarının rüyası; kusursuz bir cilde sahip olmak. Onlar kusursuz ve sağlıklı bir cillt ile her zaman kendilerinden emin görürler.

Bugünlerde kadınların ciltleri UVA, UVB ve hava kirliliğinden dolayı lekeli, kararmış, mat ve susuz görünmekte. Bütün bu faktörler cildin şeffaflığını etkilemekte. Nasıl bunu control edebilir ve bu  lekeleden nasıl kurtulup cildin sağlıklı ve güzel görünmesini sağlayabiliriz?

Clarins bu konuda yeni bilimsel çalışmalar yaparak Mela-Exo-System’le hiper pigmentasyonu anladı ve yeni bitkiyi keşfetti. Beyazlamayı control eden bu ( Acelora fruit)Alıç meyvesinin özütü idi. Clarins, Tri-Intensive Brightering Serum’un açılışını 2016 yılında yaptı.

2017 yılında Clarins daha da ileriye giderek WHİTE PLUS’la tamamen cildin tonunu açan birbirini tamamlayıcı 5 adımda doğal cilde sahip olmayı başardı. Bu adımlar; Arıtma, hazırlama, düzeltici, güzelleştirme ve  canlandırma.

İlk defa, Clarins Araştırması 3 aşamada fazla melanin üreterek siyah cilt lekelerden kurtulmayı tanımladı.

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz o zaman daha detay bilgiyi  http://www.thesundaily.my/news/2201014 dan ve Claris’in sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bollove’dan sağlıklı, ışıldayan bir ciltle mutlu haftasonları diliyorum.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s